• همونطور که قبلا هم گفتم، برندسازی یکی از مهمترین عوامل موفقیت هر کسب و کاریه. اما در دنیای امروزی که همه چیز دیجیتال شده، نقش وب سایت و سئو در برندسازی حتی اهمیت بیشتری پیدا کرده.

  حالا اگه بخوایم کمی عمیق تر در این مورد تحلیل کنیم، میبینیم که طراحی سایت موفق باید استانداردهای کاربرمداری و جذابیت بصری بسیار بالایی داشته باشه تا کاربر را درگیر و اطلاعات مورد نیازش را سریعا دریافت کند.

  همچنین سئوی درست باعث میشه تا برند شما در نتایج جستجو دیده شده و بتونه مخاطب هدفش را بدست بیاره. این یعنی مشتری و درآمد بیشتر!

  پس خلاصه اینکه طراحی سایت و سئو در واقع دو ضلع مثلث برندسازی هستن که باید بصورت حرفه ای مدیریت بشن!
  https://brandsazi.ir/branding-business-website-design/
  همونطور که قبلا هم گفتم، برندسازی یکی از مهمترین عوامل موفقیت هر کسب و کاریه. اما در دنیای امروزی که همه چیز دیجیتال شده، نقش وب سایت و سئو در برندسازی حتی اهمیت بیشتری پیدا کرده. حالا اگه بخوایم کمی عمیق تر در این مورد تحلیل کنیم، میبینیم که طراحی سایت موفق باید استانداردهای کاربرمداری و جذابیت بصری بسیار بالایی داشته باشه تا کاربر را درگیر و اطلاعات مورد نیازش را سریعا دریافت کند. همچنین سئوی درست باعث میشه تا برند شما در نتایج جستجو دیده شده و بتونه مخاطب هدفش را بدست بیاره. این یعنی مشتری و درآمد بیشتر! پس خلاصه اینکه طراحی سایت و سئو در واقع دو ضلع مثلث برندسازی هستن که باید بصورت حرفه ای مدیریت بشن! https://brandsazi.ir/branding-business-website-design/
  BRANDSAZI.IR
  طراحی سایت و سئو در برندسازی | طراحی سایت کسب و کار برندینگ
  پایگاه خبری برندسازی، تلاش اکثر شرکت ها و برندها برای ایجاد حضور آنلاین قوی و جذاب، تاکید بر طراحی سایت و سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) است. این دو عامل جدایی ناپذیری را در فرایند برندسازی ایفا می کنند. در این مقاله، به بررسی ارتباط بین طراحی سایت و سئو در برندسازی خواهیم پرداخت و …
  Love
  1
  0 Comments 0 Shares 249 Views
 • اشتراک گذاری پست ها و عضویت در این گروه آزاد است!
  اشتراک گذاری پست ها و عضویت در این گروه آزاد است! 💯
  Like
  Love
  Yay
  3
  0 Comments 0 Shares 276 Views
More Stories