پخش ویدیوی لایو یا زنده چیزی نیست که از آن بترسید. تنها به کمک نیاز دارید. بهتر است ابتدا شما را با نحوه لایو گیری در فضای یوتیوب آشنا سازیم. بقیه ی مراحل را به دست دیجی فالوور بسپارید.

تا کنون به دلیل لایو گیری فکر کرده اید؟ ایجاد هدف اولین مرحله است. سپس، برنامه ریزی کنید. با برنامه ریزی درست می توانید از پس هر مشکل به وجود آمده بر بیایید. اگر می خواهید کاربران را به سمت ویدیوی لایو خود جذب کنید، برنامه ریزی درست داشته باشید.

یادداشت برداری کنید تا بعدها دچار استرس نشوید. به محتوای خود توجه کنید. اگر محتوای ویدیوی لایو مطابق با قوانین یوتیوب نباشد، ممکن است به مدت دو هفته از پخش هرگونه لایو منع شوید. مهم تر اینکه نباید ایجاد ارتباط با کاربران و تماشاگران لایو خود را فراموش نکنید. آن ها را به تماشای لایو خود دعوت کنید. به نظرهای آن ها توجه کنید و به سوالاتشان پاسخ دهید تا بتوانید تاثیر مثبتی روی آن ها داشته باشید.

برای ایجاد ویدیوی لایو در گوشی همراه، به استودیو یوتیوب بروید. در گوشه سمت راست بالا، گزینه create را مشاهده خواهید کرد. روی آیکون مورد نظیر کلیک کنید و سپس go live را فشار دهید. روی webcam که در سمت چپ قرار دارد کلیک کنید تا ویدیوی زنده شما پخش شود. عناوین، توضیحات، تنظیمات چت و ارتقای جزئیات را اضافه کنید.

یوتیوب از معروف ترین وبگاه تماشای ویدئو است که سال ۲۰۰۵ به وسیله ۳ شخص ساخته شده است. امروزه بسیاری از افراد اقدام به خرید ویو لایو یوتیوب واقعی می کنند چون علاوه بر اینکه میزان درآمد را بسیار زیاد می کند، باعث شهرت افراد مختلف می گردد.

ویو لایو یوتیوب در سراسر جهان مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد.

در ادامه این مقاله مختصر در مورد خرید ویو یوتیوب واقعی و مزایای آن مطالبی را ارائه می دهیم.

 

چرا در یوتیوب باید لایو بگذاریم؟

 

یکی از راه های کسب درآمد عالی استفاده از وب سایت یوتیوب است که به عنوان دومین وب سایت جهان شناخته می شود.

سوالی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول می کند این است که چرا در یوتیوب باید لایو بگذاریم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت برای اینکه کسب درآمد کنید حتماً باید کانالی درست کنید که در آن لایو بگذارید.

 

این را در نظر بگیرید که هر چقدر میزان افرادی که این لایو را مشاهده می کنند یوتیوب به شما پول می دهد. با داشتن ویو لایو یوتیوب واقعی میزان افراد پیج هیچگونه تغییر نمی کند اما با برگزاری لایو داشتن می توانید سطح خود را در یوتیوب افزایش دهید،و یکی از امکانات پلتفرم به حساب می آید.

با لایو گذاشتن در یوتیوب می توانید جلسات کاری، کارگاه ها و همچنین جلسات پرسش و پاسخ و غیره را داشته باشید.

 

در نظر بگیرید در هنگام لایو به راحتی می توانید با دیگر مخاطبین خود چت کنید و سوالات آن ها را در هنگام لایو پاسخ دهید.با لایو و یا همان پخش زنده به راحتی میلیون ها کاربر را جذب کنید که همین امر سبب می شود افراد واقعی را جزء مخاطبین خود قرار دهید.

با چت کردن با مخاطبین هنگام لایو، میزان آگاهی آن ها از برند شما بیشتر می شود و اگر کسب و کار موفقی داشته باشید اعتماد زیادی را به دست می آورید.  با لایو گذاشتن در یوتیوب به راحتی مشاهده  می کنید که چند نفر در حال تماشای ویدئو شما هستند و به افزایش ویو لایو یوتیوب کمک بزرگی می کند.

 

هر چقدر رقم مخاطبین بیشتر باشد احتمال اینکه مشترکین زیادتری عضو کانال شوند بیشتر است. با ویدوئو پخش زنده و یا همان ویو می توانید اقدام به خرید بازید کننده نمایید که باعث تقویت و رشد کانال می شود.

و با قوی تر کردن کانال یوتیوب می‌توانید، کسب در آمد بالایی داشته باشید.

برای خرید ویو لایو یوتیوب میتوانید به سایت دیجی فالوور مراجعه کنید تا بتوانید بهترین خدمات با بهترین قیمت ها را دریافت کنید.

کسب درآمد از طریق بازدید لایو یوتیوب

برای بسیاری از افراد این مسله روشن است که به راحتی کسب درآمد از طریق بازدید لایو یوتیوب امکانپذیر است.

به خاطر تحریم ایران بسیاری فکر می کنند این کار بسیار سخت است اما باید بدانید با طی کردن مراحل کوچک می توانید به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید.

بازید لایو یوتیوب درآمد قابل توجه ای برای افرادی دارد که ویدیو آن ها را مشاهده کرده اند و دارای کانالی هستند که بازدید کننده آن تغییر نمی کنند.

 

هر چقدر میزان بازدید از ویو لایو شما بیشتر باشد کسب درآمد بسیار خوبی را خواهید داشت. اگر روی ویدیو شما کلیک های دریافتی داشته باشید و به عنوان تبلیغات باشد این اطمینان را خواهید داشت که درآمد عالی را تجربه میکنید.

این را در نظر بگیرید کیفیت نقش بسیار مهمی در درآمد زایی دارد برای این کار باید تبلیغات از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

 

جالب است که بدانید، طول ویدیو و لایو هر چه کوتاه تر باشد اما محتوای با کیفیت تری داشته باشد، بهتر و جذب کننده تر است.

هر کدام از این فاکتور های که عنوان شد نقش بسزایی در درآمد افرادی دارد که در این شبکه اینترنتی فعالیت می کنند.

این فاکتورها هیچگونه رتبه بندی ندارد و برای اینکه به درآمد خوبی دست پیدا کنید بهتر است این چهار مورد را در نظر بگیرید، و کسب درآمد بسیار خوبی با خرید ویو لایو یوتیوب داشته باشید.

 

 

مزایای بازدید بالا در لایو یوتیوب

 

یوتیوب یکی بهترین و در عین حال جذاب ترین شبکه اینترنتی است که از نظر کاربران فعال جذاب ترین قسمتی که دارد لایو یوتیوب است. مزایای بازدید بالا در لایو یوتیوب بسیار زیاد است که در ادامه به چند مورد مهم آن اشاره می کنیم.

 

پخش زنده و یا همان لایو فرصت بسیار خوب و جدی برای تولیدکنندگان بازاریابی دارد به راحتی می توانند به کسب درآمد دلاری دست پیدا کنند و به تبلیغ شغل و حرفه خود کمک زیادی می کند. امروزه در کشور ما استفاده از این پلتفرم و یا همان یوتوب بسیار گسترش پیدا کرده است و ویدیو های با طول مدت کوتاه و بلند در اختیار بازدید کنندگان قرار گرفته شده است.

 

از مزایای خوبی که لایو یوتیوب دارد این است که به راحتی با مخاطبین تعامل ایجاد می شود و به صورت ریل تایم صورت می پذیرد. در این بخش به صورت زنده با مخاطبین در ارتباط خواهید بود و نظرات مخاطبین را می توانید بازگو کنید و کامنت های مخاطبین به جذابیت لایو کمک خوبی می کند و موجب کسب درآمد بالایی نیز می شود.

 

در این تعامل به راحتی می توانید به گفتگوی دو نفره نیز دست پیدا کنید و ارتباط قوی تری را داشته باشید.

در یوتیوب میتوانید به سوالات بازدید کنندگان به صورت فوری و لحظه ای پاسخ دهید.

در لایو می توانید به صورت رویداد حضوری سوالات و کامنت های مخاطبین را به صورت ریل تایم پاسخ دهید.همین امر موجب می شود میزان رضایت مخاطبین بیشتر شود و مشکلاتی که مخاطبین دارند به خوبی حل شود.

یکی دیگر از مهمترین مزایای بازدید بالا در یوتیوب این است که ۲.۵ میلیارد کاربرد فعال به صورت ماهانه دارد.

 

خرید ویو لایو یوتیوب بسیار بالا است چون در آن اطمینان زیادی است، این شبکه اینترنتی با دیگر رقبا متمایز است.

خرید ویو یوتیوب آسان می باشد و هیچ گونه پیامد بدی برای کانال شما ندارد، و ازجمله مزایای لایو یوتیوب به شمار می رود. در یوتیوب به راحتی می توانید آموزش ببینید و از نحوه لایو استریم یوتیوب آشنایی کسب کنید.

 

با این آموزش قبل از اینکه هزینه ای را متحمل شوید می توانید بفهمید که کانال شما دارای تجهیزات و ابزار های مورد نظر خود است.

با خرید ویو لایو یوتیوب می توانید محبوبیت بالایی در این پلتفرم به دست آورید و معروف شوید.